jesteś w: Mamoo » May Lily

Mamoo - sklep z produktami i zabawkami dla dzieci - May Lily

Witamy w magicznej krainie MayLily. Tworzymy w niej artykuły dla dzieci i niemowląt najwyższej jakości – z myślą o zdrowiu i wygodzie Twojego dziecka. Troskliwie dobieramy materiały, by zaoferować produkt unikalny i ponadczasowy. Idea marki MayLily zrodziła się w 2009 roku, kiedy to wraz z pojawieniem się na świecie córeczki, MayLily zaczęło zgłębiać świat dziecięcych produktów i wybierać te najlepsze dla malucha.

Wtedy także narodził się pomysł, by zacząć produkować pozostałe akcesoria dla dzieci najwyższej jakości – stworzone z myślą o zdrowiu i wygodzie dzieci, a także ekologii i estetyce. Zaczęliśmy poszukiwania innowacyjnych rozwiązań, które pozwoliły stworzyć produkt unikalny i ponadczasowy. W erze dalekowschodnich tanich produktów marnej jakości oferujemy zaprojektowane i szyte w Polsce kocyki dla dzieci, poduszki dla niemowląt oraz otulacze, które zachwycają wyglądem i jakością użytych materiałów.

Artykuły MayLily zostały wyprodukowane w Polsce z wyselekcjonowanych materiałów i elementów, z których każdy posiada certyfikat Oeko-Tex, będący gwarancją bezpieczeństwa i braku szkodliwych substancji.


Oferta May Lily

Witamy w sklepie internetowym zaczarowanym oczami maluszka :)
Proponujemy Państwu produkty dla dzieci ułatwiające opiekę i pielęgnację, które mogą być barwnym urozmaiceniem dnia codziennego, takie jak: kolorowa pościel dla dzieci, śpiworki dziecięce, puszyste kocyki dla dzieci, bajeczne kocyki dla niemowląt czy niebanalne poduszki dla dzieci. Podpowiemy, jakie wybrać meble drewniane dla dzieci, by urządzić pokoik marzeń, zasugerujemy które zabawki na biegunach, rowerki biegowe czy hulajnogi dla dzieci są najbardziej lubiane oraz nie zapomnimy o pomysłach na prezent, takich jak zabawki drewniane czy zabawki edukacyjne. Życzymy kolorowych zakupów!

721-558-553
biuro@mamoo.pl

Wszystkie prawa zastrzeżone © Mamoo 2018
created by A4 STUDIO

PayU