jesteś w: Mamoo » Timoore

Mamoo - sklep z produktami i zabawkami dla dzieci - Timoore

Pomysł stworzenia kolekcji “Timoore” narodził się zupełnie spontanicznie. Każde z nas jest rodzicem i każde z nas szuka produktów, które są w stanie w pełni zaspokoić potrzeby naszych dzieci. Postrzeganie świata zaczyna się od najbliższego otoczenia. To, co nas otacza w dzieciństwie ma ogromny wpływ na to, w jaki sposób będziemy w przyszłości odbierać rzeczywistość - na co będziemy zwracać uwagę, jakie wartości będą dla nas ważne. Wiedząc o tym, chcieliśmy stworzyć dla naszych dzieci: COŚ pięknego, COŚ praktycznego, COŚ zabawnego, a przede wszystkim COŚ WYJĄTKOWEGO. Tak wyjątkowego jak wyjątkowe są nasze dzieci. Bez żadnych kompromisów! Dzieci zasługują na to, co najlepsze. To założenie przyświecało nam na każdym etapie projektowania kolekcji “Timoore” - począwszy od rysunków koncepcyjnych na pakowaniu gotowego produktu kończąc.

Każdy z produktów “Timoore” charakteryzuje się wysoką jakością wykonania, doborem najlepszych materiałów zapewniających trwałość i solidność gotowych produktów. Wszystkie użyte w meblach “Timoore” materiały są bezpieczne dla środowiska i w pełni przetwarzalne. “Timoore” to oryginalny design, żywe i radosne kolory, naturalne materiały i bezpieczne rozwiązania konstrukcyjne. Meble “Timoore” pomogą Ci wykreować wyjątkowe miejsce, w którym dziecko z przyjemnością będzie się uczyć i bawić rozwijając własną osobowość.


Oferta Timoore


biurko Beep

 
1 119

biurko Clariss

 
1 714

biurko First

 
1 999

biurko T Elle

 
940

fotel Beep

 
1 119

komoda wysoka Beep

 
1 418

komoda wysoka Frame

 
1 439

kontenerek First

 
685

kontenerek Simple

 
1 157

łóżeczko First

 
1 895

łóżko Clariss

 
1 852

łóżko Frame

 
1 999

półka Beep

 
479

półka Clariss

 
516

półka Frame

 
388

półka Simple

 
215

regał Beep

 
1 344

regał T Elle

 
780

stolik Beep

 
608

tapczan Beep

 
2 079

tapczanik Limo

 
976

Toy Box Simple

 
424

Witamy w sklepie internetowym zaczarowanym oczami maluszka :)
Proponujemy Państwu produkty dla dzieci ułatwiające opiekę i pielęgnację, które mogą być barwnym urozmaiceniem dnia codziennego, takie jak: kolorowa pościel dla dzieci, śpiworki dziecięce, puszyste kocyki dla dzieci, bajeczne kocyki dla niemowląt czy niebanalne poduszki dla dzieci. Podpowiemy, jakie wybrać meble drewniane dla dzieci, by urządzić pokoik marzeń, zasugerujemy które zabawki na biegunach, rowerki biegowe czy hulajnogi dla dzieci są najbardziej lubiane oraz nie zapomnimy o pomysłach na prezent, takich jak zabawki drewniane czy zabawki edukacyjne. Życzymy kolorowych zakupów!

721-558-553
biuro@mamoo.pl

Wszystkie prawa zastrzeżone © Mamoo 2018
created by A4 STUDIO

PayU