jesteś w: Mamoo » Lela Blanc

Mamoo - sklep z produktami i zabawkami dla dzieci - Lela Blanc

Produkty marki Lela Blanc w całości, począwszy od projektów, aż po szycie powstaje w Polsce i z polskich, najwyższej jakości surowców.
Tworząc nasze produkty zwracamy uwagę na najdrobniejsze szczegóły, po to, aby były wyjątkowe.

Dbamy o bezpieczeństwo a także niepowtarzalny design. Robimy wszystko, aby  być dumnymi z naszych produktów.
Przeglądając ofertę Lela Blanc, znajdziecie Państwo bardzo szeroki wachlarz wzorów i motywów, od klasycznych, po bardzo niespotykane i wyjątkowe. Wszystko w pięknych i praktycznych opakowaniach.
Do wspólpracy zapraszamy znakomitych, cenionych w Polsce i na świecie artystów, co czyni nasze produkty niepowtarzalnymi.

Witamy w sklepie internetowym zaczarowanym oczami maluszka :)
Proponujemy Państwu produkty dla dzieci ułatwiające opiekę i pielęgnację, które mogą być barwnym urozmaiceniem dnia codziennego, takie jak: kolorowa pościel dla dzieci, śpiworki dziecięce, puszyste kocyki dla dzieci, bajeczne kocyki dla niemowląt czy niebanalne poduszki dla dzieci. Podpowiemy, jakie wybrać meble drewniane dla dzieci, by urządzić pokoik marzeń, zasugerujemy które zabawki na biegunach, rowerki biegowe czy hulajnogi dla dzieci są najbardziej lubiane oraz nie zapomnimy o pomysłach na prezent, takich jak zabawki drewniane czy zabawki edukacyjne. Życzymy kolorowych zakupów!

721-558-553
biuro@mamoo.pl

Wszystkie prawa zastrzeżone © Mamoo 2020
created by A4 STUDIO

PayU