jesteś w: Mamoo » Bellamy

Mamoo - sklep z produktami i zabawkami dla dzieci - Bellamy

Meble marki Bellamy są produkowane w Fabryce Mebli Liwex, która specjalizuje się w produkcji mebli dziecięcych i młodzieżowych od 29 lat. Użytkownikami naszych mebli poczynając od kołysek aż po pokoiki są niemowlaki i dzieci z Europy Zachodniej. Na rynku polskim w sukcesem zadebiutowaliśmy w 2005 roku autorską kolekcją mebli. Bellamy to meble wysokiej klasy, które w wygodny sposób pozwalają rodzicom urządzić dziecku jego pierwszy świat. Małą planetę, którą jest bezpieczny, przytulny a zarazem funkcjonalny pokoik.

Co nas wyróżnia:

  • Duże zróżnicowanie dostępnych wzorów
  • Wyróżniający design
  • Wdrażanie pomysłów najlepszych projektantów
  • Nowatorskie rozwiązania rozszerzające funkcjonalność mebli
  • Możliwość adaptacji mebelków dla starszego dziecka
  • Wysoka jakość produkcji
  • Bezpieczne materiały używane w procesie produkcji

 

Historia Fabryki Mebli Liwex sp. jawna

Fabryka Mebli Liwex powstała w 1981 r. W pierwszych latach swojej działalności zakład koncentrował się na produkcji drobnej galanterii drewnianej przeznaczonej dla dzieci. Były to między innymi zabawki dziecięce, krzesełka i stoliki, skrzynie na zabawki itp. Produkty te sprzedawane były głównie na rynku lokalnym.
Po trzech latach działalności zmieniono profil produkcyjny firmy, w wyniku którego rozpoczęto wytwarzanie mebli pokojowych oraz kuchennych. Zmiana organizacji produkcji pociągnęła za sobą rozwój sieci sprzedaży na terenie całego kraju, liczącej wówczas 260 sklepów.

Jednak w pierwszej dekadzie lat dziewięćdziesiątych nastąpiła kolejna reorganizacja produkcji. Firma powoli zaczęła rezygnować z produkcji mebli kuchennych i pokojowych wchodząc w sektor mebli młodzieżowych oraz dziecięcych, przy którym funkcjonuje do dzisiaj. Wówczas niewątpliwym sukcesem była kolekcja mebli „SMYK” oraz zestaw młodzieżowy „MINI”, których to kilkadziesiąt tysięcy sztuk sprzedano w sklepach na terenie całego kraju.
Od roku 1997 roku F.M. Liwex zmieniając profil produkcji na meble przeznaczone dla dzieci w wieku 0-6 lat rozpoczyna pierwsze dostawy na eksport do krajów UE oraz do Republiki Gwinei w Afryce.

W krótkim okresie czasu następuje specjalizacja produkcji i przejście na produkcję mebli wyłącznie dziecięcych, która trwa do dzisiaj.


Oferta Bellamy


B Paso Doble biały

 
1 335

biurko B Lotta

 
775

komoda B Fino

 
795

komoda B Marylou

 
985

półka B Fino

 
165

przewijak B Fino

 
155

regał B Fino

 
895

regał B Ines

 
995

regał B Lotta

 
795

regał B Marylou

 
1 010

szafa B Fino

 
965

szafa B Marylou

 
1 249

szafa B Sherwood

 
1 369

szafa B Simple

 
1 225

Witamy w sklepie internetowym zaczarowanym oczami maluszka :)
Proponujemy Państwu produkty dla dzieci ułatwiające opiekę i pielęgnację, które mogą być barwnym urozmaiceniem dnia codziennego, takie jak: kolorowa pościel dla dzieci, śpiworki dziecięce, puszyste kocyki dla dzieci, bajeczne kocyki dla niemowląt czy niebanalne poduszki dla dzieci. Podpowiemy, jakie wybrać meble drewniane dla dzieci, by urządzić pokoik marzeń, zasugerujemy które zabawki na biegunach, rowerki biegowe czy hulajnogi dla dzieci są najbardziej lubiane oraz nie zapomnimy o pomysłach na prezent, takich jak zabawki drewniane czy zabawki edukacyjne. Życzymy kolorowych zakupów!

721-558-553
biuro@mamoo.pl

Wszystkie prawa zastrzeżone © Mamoo 2018
created by A4 STUDIO

PayU