jesteś w: Mamoo » Akcesoria » poduszki » Kura Dany Electric Blue Kraina Mlekiem i Miłością Płynąca
poduszki dla dzieci

Kura Dany Electric Blue Kraina Mlekiem i Miłością Płynąca

cena:  
109 zł

opis:

Niesamowicie miękka i wygodna poduszka do karmienia Kura Babci Dany z limitowanej kolekcji.

Kura to nasza wypasiona, wielofunkcyjna poducha: do przytulania, do spania lub karmienia. Może służyć również rodzicom – w podróży, jako poducha pod laptopa, do odpoczynku  przy książce lub przed telewizorem...

Wykonana jest z naszego mięciutkiego misia, a jej grzebień i brzuch z najwyższej jakości bawełny w większości naszych wzorów. Kura wypełniona jest atestowanym, antyalergicznym puchem silikonowym, dzięki temu jest niesamowicie sprężysta i idealnie dopasowuje się kształtem do naszych potrzeb. Dochód ze sprzedaży kolekcji będzie wspierał Fundację Krainy Mlekiem i Miłością Płynącą. Więcej o fundacji poniżej.

Fundacja Kraina Mlekiem i Miłością płynąca promuje karmienie naturalne w Polsce. Pomaga oswoić przestrzeń publiczną z widokiem mamy karmiącej piersią. Wspieramy kobiety poprzez edukację w zakresie laktacji, pomoc specjalistów oraz zmieniamy miejsca użytku publicznego na  przyjazne mamie i dziecku. Kraina ma swój początek oraz serce w projekcie fotograficznym. Około 130 fotografów z całego kraju wykonuje charytatywnie zdjęcia mamom karmiącym naturalnie.
Pokazując naturalne piękno, emocje i bliskość karmiącej mamy oraz jej dziecka.  Projekt fotograficzny  „Kraina mlekiem i miłością płynąca” stał się rozpoznawalnym w całym kraju promotorem karmienia naturalnego. Dzięki wielu fotografom oraz niezwykłym- zwykłym modelkom i ich maleństwom udało się stworzyć przepiękne obrazy przepełnione mlekiem i matczyną miłością ! Dzięki wsparciu partnerów i sponsorów co roku Fundacja wydaje kalendarz z fotografiami mam karmiących, z którego całkowity dochód przekazywany jest na cele charytatywne. W 2015 roku wparliśmy Interwencyjny Ośrodek Preadopcyjny w Otwocku, natomiast zebraną kwotę w 2016 roku przekazaliśmy na rzecz wcześniaków ze szpitala św.Zofii w Warszawie.
 
Kupując produkty „krainowe” z charakterystycznymi kwiatkami pomagasz zmieniać sytuację mam karmiących naturalnie. Dzięki Twojemu wsparciu fundacja może organizować wystawy ze zdjęciami z sesji karmiących, fundujemy wydruki zdjęć do szpitali i przychodni, tak samo jak fotele do karmienia. Mamy wiele planów i pomysłów- wszystkie nasze działania fundacja opisuje na bieżąco na naszej stronie internetowej oraz profilu na Facebooku. www.mlekiemimiloscia.pl     www.facebook.com/mlekiemimiloscia

Produkt szyty ręcznie, z najwyższą dokładnością i z wykorzystaniem najlepszych jakościowo materiałów. Zapakowany w firmowy, płócienny woreczek i ozdobiony serduszkiem-przywieszką. Świetnie sprawdzi się w roli stylowego i nietuzinkowego prezentu na baby shower,  urodziny lub inną, przyjemną okazję.

Wymiary: 50 x 40 cm

Witamy w sklepie internetowym zaczarowanym oczami maluszka :)
Proponujemy Państwu produkty dla dzieci ułatwiające opiekę i pielęgnację, które mogą być barwnym urozmaiceniem dnia codziennego, takie jak: kolorowa pościel dla dzieci, śpiworki dziecięce, puszyste kocyki dla dzieci, bajeczne kocyki dla niemowląt czy niebanalne poduszki dla dzieci. Podpowiemy, jakie wybrać meble drewniane dla dzieci, by urządzić pokoik marzeń, zasugerujemy które zabawki na biegunach, rowerki biegowe czy hulajnogi dla dzieci są najbardziej lubiane oraz nie zapomnimy o pomysłach na prezent, takich jak zabawki drewniane czy zabawki edukacyjne. Życzymy kolorowych zakupów!

721-558-553
biuro@mamoo.pl

Wszystkie prawa zastrzeżone © Mamoo 2019
created by A4 STUDIO

PayU