kocyki dla starszaków i dorosłych

Każdy z nas zadaje sobie w końcu pytanie, jakie kocyki do przedszkola wybrać.. Pokażemy, że również poza domkiem dzieci mogą czuć się miło i przytulnie. Piękne kocyki dla przedszkolaka sprawią, że malec idąc na nieszczęsne leżakowanie będzie miał ogromną radość wtulając się w kolorowy, pluszowy kocyk czując jednocześnie domowe ciepełko :)

Czas ucieka szybciutko.. nim się obejrzymy Nasze maleństwo jest już kilkanaście centymetrów większe i nie mieści się do kołyski ;) Z myślą o starszych przytulańcach powstały kocyki dla starszaka, które również sprawdzają się jako kocyki do przedszkola. Niejedna mamuśka chętnie wskoczy pod taką narzutkę i utuli się do snu :)

Witamy w sklepie internetowym zaczarowanym oczami maluszka :)
Proponujemy Państwu produkty dla dzieci ułatwiające opiekę i pielęgnację, które mogą być barwnym urozmaiceniem dnia codziennego, takie jak: kolorowa pościel dla dzieci, śpiworki dziecięce, puszyste kocyki dla dzieci, bajeczne kocyki dla niemowląt czy niebanalne poduszki dla dzieci. Podpowiemy, jakie wybrać meble drewniane dla dzieci, by urządzić pokoik marzeń, zasugerujemy które zabawki na biegunach, rowerki biegowe czy hulajnogi dla dzieci są najbardziej lubiane oraz nie zapomnimy o pomysłach na prezent, takich jak zabawki drewniane czy zabawki edukacyjne. Życzymy kolorowych zakupów!

721-558-553
biuro@mamoo.pl

Wszystkie prawa zastrzeżone © Mamoo 2019
created by A4 STUDIO

PayU