jesteś w: Mamoo » Blanket Story

Mamoo - sklep z produktami i zabawkami dla dzieci - Blanket Story

Marka Blanket Story została stworzona przez Pracownię Artystyczną Matecznik dedykującą kolekcję najmłodszym. Wykorzystano tu wyjątkowe tekstylia i dekoracje nawiązujące do cudownych historii i bajek z dzieciństwa, w tym między innymi przepięknej Alicji w krainie czarów czy Kota w butach.. Wszelkie materiały użyte do produkcji zostały dokładnie wyselekcjonowane w trosce o bezpieczeństwo i komfort naszych dzieci. Posiadają certyfikaty higieniczne i wyprodukowano je zgodnie z normami Oeko-Tex Standard.

Ewa Nowobilska-Gryziak
dość rzadkie połączenie kobiety przedsiębiorczej z artystką przywiązującą niezwykłą wagę do szczegółu i efektu końcowego. Kreatywna, energiczna businesswoman z pasją tworzenia rzeczy pięknych. Założycielka i pomysłodawczyni marki „Blanket Story”. Stworzyła sklep stacjonarny i online z mądrymi i wyszukanymi zabawkami i akcesoriami dla najmłodszych „I Love you Mom”.W szerokim świecie zasłynęła swoimi odlewami brzuszków ciążowych, które do dziś wykonuje na specjalne życzenia klientów. Marka „Blanket Story” – nietuzinkowe przedstawienie ponadczasowych bajek na kocykach, akcesoriach i pościelach dziecięcych, to dopiero początek możliwości Ewy.
Odporna na stres, wytrwale dążąca do celu, pasję i pracę godzi niezwykle zgrabnie z wychowaniem dwóch wspaniałych synów Bartka i Igora. Znajduje tez czas na popołudniowe sesje biegowe z mężem, pasjonatem triatlonu. Sama nie wie, jak ona to robi.

Magdalena Zuberek-Wąsińska

 Ewę spotkała dzięki znajomej. Połączyły je wspólne doświadczenia. Magda, kiedyś etatowa pracowniczka wielu prywatnych i państwowych firm, od kilku lat stawiająca swoje kroki w biznesie, marzyła o wspólniczce, z którą będzie mogła dzielić radości i trudy prowadzenia własnej firmy. Właścicielka firmy Charm&Chic, wyłącznego przedstawiciela tapet Florence Broadhurst w Polsce i współtwórczyni oryginalnej serii akcesoriów kuchennych Weź mnie do kuchni, wspomagała Ewę w sprzedaży jej pięknych produktów na rynki zagraniczne. I tak już zostało.
Dzisiaj tworzą idealny team: Ewa, spokojna, systematyczna i skupiona na produkcji, Magda, pasjonatka mediów społecznościowych, PRowiec i sprzedawca z pasji i z doświadczenia jest odpowiedzialna za marketing i sprzedaż.
Na co dzień, Magda szlifuje swoje arkana kunsztu logistycznego i organizacyjnego, dzieląc czas pomiędzy pracę, opiekę nad dwójką dzieci oraz liczne pasje.


Witamy w sklepie internetowym zaczarowanym oczami maluszka :)
Proponujemy Państwu produkty dla dzieci ułatwiające opiekę i pielęgnację, które mogą być barwnym urozmaiceniem dnia codziennego, takie jak: kolorowa pościel dla dzieci, śpiworki dziecięce, puszyste kocyki dla dzieci, bajeczne kocyki dla niemowląt czy niebanalne poduszki dla dzieci. Podpowiemy, jakie wybrać meble drewniane dla dzieci, by urządzić pokoik marzeń, zasugerujemy które zabawki na biegunach, rowerki biegowe czy hulajnogi dla dzieci są najbardziej lubiane oraz nie zapomnimy o pomysłach na prezent, takich jak zabawki drewniane czy zabawki edukacyjne. Życzymy kolorowych zakupów!

721-558-553
biuro@mamoo.pl

Wszystkie prawa zastrzeżone © Mamoo 2020
created by A4 STUDIO

PayU